Draudimo brokeris EuroBroker

           Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė EUROBROKER įkurta 2005 metais. Esame sudarę bendradarbiavimo sutartis su stambiausiomis ir patikimiausiomis Lietuvos draudimo bendrovėmis ir turime išsamią informaciją apie mūsų šalies ir pasaulio draudimo rinkas. Todėl galime pasiūlyti ne tik atskirų šiuo metu rinkoje egzistuojančių draudimo  produktų, bet ir kompleksinių draudimo sprendimų, užtikrinančių klientų verslo saugumą.


           Mūsų tikslas - pagelbėti Jums: parinkti geriausią Jūsų poreikius atitinkančią draudimo apsaugą, paruošti palankią ir visapusišką informaciją draudikams, derėtis su draudimo bendrovėmis dėl sąlygų ir konkurencingų kainų, asistuoti įvykus draudiminiam įvykiui, užtikrinti sklandų žalų reguliavimo procesą ir išmokų mokėjimą laiku.


Teikiame šias standartines draudimo paslaugas:
  • konsultuojame visais su draudimu bei perdraudimu susįjusiais klausimais;
  • organizuojame konkursus tarp patikimų Lietuvos ir užsienio draudimo/perdraudimo kompanijų kliento pageidaujamoms rizikoms apdrausti;
  • užtikriname arba organizuojame tinkamą perdraudimą patikimose užsienio perdraudimo kompanijose;
  • atliekame įmonės rizikų auditą;
  • atsitikus draudiminiam įvykiui atstovaujame kliento interesus: padedame išieškoti klientui priklausantį draudimo atlyginimą iš draudimo kompanijos, sutvarkome visus formalumus;
  • klientui šios paslaugos yra nemokamos - mūsų pajamas sudaro iš draudimo kompanijų gaunamas komisinis atlyginimas.

Kodėl verta su mumis bendradarbiauti?
  • Rengdami kliento draudimo programą naudojame kelių raundų derybų su draudikais metodika - taip išsiderame solidžių nuolaidų.
  • Puikiai asmeniškai pažinodami pagrindinius draudimo bendrovių underwriter'ius (rizikos vertintojus) ir išmanydami draudikų siūlomų produktų ypatybes bei rizikos padengimo platumo galimybes (standartinių produktų išplėtimus) praplečiame klientų draudimo apsaugos galimybių spektrą.
  • Atsižvelgdami i kliento darbuotojų motyvavimo sistemą, veiklos rizikos faktorius ir kitus kliento veiklos ypatumus bei poreikius vykdome draudimo programos modeliavimą.

          Mes dirbame su pačiomis stambiausiomis, finansiškai stabiliomis, nepriekaištingai žalas reguliuojančiomis draudimo bendrovėmis: AB "Lietuvos draudimas", ERGO Insurance SE Lietuvos filialas, "If P&C Insurance AS", ADB "Gjensidige", "BTA Insurance Company” SE, UADB Compensa Vienna Insurance group įgyvendindami atskirus draudimo projektus dirbame ir su kitomis LR registruotomis draudimo bendrovėmis.


Partneriai (atsitiktine tvarka):UADBB "Eurobroker" © 2015